Osteopat Fizyoterapist Sebahat Sezen kimdir ?

Dumlupınar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olduktan sonra, merkezi Almanya'da bulunan iFAO(Instıtut Für Angewande Osteopathie)'nın 5 yıllık Osteopati egitimini tamamlayarak Osteopat ünvanını aldım.

Fizyoterapi çalışmalarıma pulmoner rehabilitasyon, pediatrik rehabilitasyon ve genel fizik tedavi alanında çeşitli kurumlarda 9 yıll1k hizmetlerim sonrasında, bu birikimime osteopati tecrübemimi de ekleyerek 2012 yılından bu yana Osteopat Fizyoterapist olarak hem çocuklar hem de yetişkinler ile çalışmalarıma devam etmekteyim. 2021 yılı itibariyle fizyoterapi ve osteopati alanlarında 18 yıllık bir tecrübe ile bilimselliğin ışığında hastalarıma bütüncül bir yaklaşımla hem koruyucu hemde tedavi edici bir konsept sunma amacıyla yola çıkmaktayım.

Kapaklı Osteopati Kliniği olarak, Tekirdağ ve ilcelerinde ki tüm hastalarımıza 18 yıllık tecrübemle en iyi hizmeti vermek amacıla bölgenin ilk ve tek Osteopati Kliniğini kurmuş bulunmaktayız.

Kliniğimizde fizyoterapi ve osteopati tedavilari haricinde, manuel terapi, kuru iğneleme, pediatrik fizyoterapi, bire bir klinik pilates, çocuklarda dikkat dağınıklığı, otizm, cp de craniosacral terapileri uygulanmaktadır.