Kapaklı 

Klinik Pilates

Klinik Pilates nedir ?

Klinik pilates normal pilatesten farklı olarak, kişiye özel yapılan bir fiziksel çalışmadır.

Klinik Pilates neden kişiye özel bir çalışma gerektirmektedir?

Kapaklı Klinik Pilates merkezimizde, kişiye özel pilates çalışmaları yapmaktayız. Çünkü Klinik Pilates, diğer normal pilatesten farklı olarak, konusunda uzman fizyoterapistler tarafından yapılabilmektedir. Fizyoterapist, ilk önce ilgili kişinin iskelet ve kas yapısını inceleyip ön muayene yapmaktadır. Sonrasında muayene sonucuna göre, kişinin ihtiyacı olan terapi, pilates yoluyla kişiye özel yapılmaktadır. 

Klinik Pilates kimler için uygulanmaktadır?

Kapaklı Klinik Pilates merkezi olarak, kas ve iskelet sistemi problem ve rahatsızlıklarında, bel ve boyun fıtığı gibi rahatsızlıklarda, bedensel ağrıların giderilmesinde, omurga duruş bozukluklarında kullanılan ve yüksek düzeyde fayda sağlayan fizyoterapik bir terapidir. Sağlıklı bir vücut görüntüsü sağlar ve tedavi süreçlerinde kullanılır.

Kapaklı Klinik Pilates merkezi Covid-19 önlemleri nelerdir?

Kapaklı klinik pilates merkezi olarak tüm seanslarımızı kişiye özel yapmaktayız. Pilates etkinliği esnasında kullanılan tüm ürünler kişiye özel olup, seans öncesinde kişilerden HS kodu talep edilmektedir. Günlük sadece 1 seans alınmakta olup, seans sonrasında, sisleme yöntemiyle tüm klinik Hidrojen Peroksit kimyasalı ile (ameliyathane dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır) dezenfekte edilmektedir.

Kapaklı Klinik Pilates salonu hangi bölgelere hitap etmektedir?

Kapaklı Klinik pilates merkezimiz, Çerkezköy, Saray, Kapaklı ve Çorlu bölgesinden, müşteriler ağırlamaktadır. Bölgede klinik pilates salonu ve uzmanı bulunmaması nedeniyle ciddi bir yoğunluk yaşanmakta olup, randevular talep edilen tarihten 10 gün sonrasına verilebilmektedir. Ancak aciliyet durumu göz önüne alınarak, acil fizyoterapi vakalarında, hastalarımıza öncülük konusunda yardımcı olmaktayız. Hem sağlığınıza kavuşurken hem de sağlıklı bir görünüm kazanmaktasınız.