Çerkezköy Osteopati Kliniği 

Osteopati Nedir ?


Osteopati özel bir tedavi ve terapi yöntemidir. Avrupa ve Dünya!nın bir çok gelişmiş ülkesinde, Osteopati klinikleri mevcut olup, insanların ilaçsız tedavileri konusunda uzmanlaşmış bir yöntemdir.


#ÇerkezköyOsteopati Kliniği olarak, osteopati konsunda, Almanya menşeli Osteopati Enstitüsünde 5 yıllık eğitim sonucunda, Osteopat titrini kazanan, Osteopat Fizyoterapistimiz, 18 yıllık tecrübesi ile Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy,Kapaklı ve Saray ilçelerinde hem yetişkinler hem de çocuklarımız için hizmet verekmetedir.


Ülkemizde osteopati konusunda bilinçlenme yavaş yavaş yaşanmak ile birlikte Tekirdağ ilinin ilk ve tek #osteopatikliniği Kapaklı ilçemizde Osteokliniks tarafından kurulmuştur.


Osteopati Hangi Rahatsızlıklarda Tedavi Edici Rol Oynar?


Çerkezköy Osteopati Kliniğimizde, sizlerde bir çok rahatsızlığınız ile ilgili olarak, terapi alabilirsiniz.


Örneğin ; bel ve fıtık ağrılarının tedavilerinde, hiperaktivite problemlerinin tedavilerinde, kronik yorgunluk, migren, çene ve diş kilitlenmeleri, duygusal sorunların aşılması vb yüzlerce rahatsızlığa karşı osteopati ciddi derecede etki eden, bilimsel bir yöntem olup, klinik sonuçları ile kanıtlanmıştır.


Çorlu Osteopati Kliniğiniz mevcut mu?


Tekirdağ osteopati kliniği olarak, ilk şubemizi Osteokliniks ismiyle Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesine kurmuş bulunmaktayız. Hedefimiz 3 yıl içerisinde, Tekirdağ'ın tüm ilçelerinde, küçüklü büyüklü osteopati klinikleri kurarak, Tekirdağ ilini Türkiye'nin osteopati alanında, temsilcisi haline getirmektir.


Çerkezköy Osteopati tedavisi konusunda, sizlere başvuranların kliniğinize ulaşma süresi ne kadardır?


Çerkezköy'den Osteoklinik şubemize ulaşmanız ortalama araç ile 10 dakikanızı almaktadır. Çorlu'dan kliniğimize ulaşmak isteyen hastalarımız için ise yıl 30 ile 40 dakika arasında sürmektedir.45 görüntüleme0 yorum